Jsme společnost profesionálů v oblasti developerských projektů. Spojuje nás nadšení pro kvalitu, detail a dlouhou životnost.

S nákupem, rekonstrukcemi a výstavbou nových bytových jednotek máme více než 10leté zkušenosti. Jako Donova se zaměřujeme primárně na nákup pozemků a nemovitostí, stavbu vila domů, rekonstrukce starších bytových domů a v neposlední řadě také na prodej domů a bytů.

Za své působení jsme do nového domova pomohli stovkám klientů. V širším centru Prahy byla pod našimi rukami pro jednotlivce i rodiny vystavěna celá řada novostaveb. Dáváme však také druhou šanci starším bytovým domům, které kompletně rekonstruujeme a vracíme do nich život.

Mám nemovitost k prodeji

Proč Donova?

Při naší práci si zakládáme především na seriózním a otevřeném jednání. A to jak s našimi zákazníky, tak partnery či zaměstnanci. U realizovaných projektů jsou pro nás zásadní kvalitní řemeslné postupy a použití prvotřídních materiálů. Při realizaci projektů propojujeme osvědčené postupy s moderním pohledem a přístupem. Volbou vhodných materiálů a postupem výstavby či rekonstrukce se snažíme být maximálně ohleduplní k životnímu prostředí.

Serióznost je pro nás klíčové slovo, které definuje naše podnikání a jednání.
Aktuální nabídka bytů