Našim zákazníkům vytváříme vysněné domovy. Vyhledáváme pouze takové projekty, u kterých si dokážeme představit, že v nich budou vyrůstat i naše vlastní rodiny. S našimi projekty vstáváme, žijeme i usínáme. Každá realizace je pro nás výzvou, do které vkládáme maximální úsilí.

Hodkovičky. Donova

Záměrem výstavby tohoto vila domu je poskytnout kvalitní, nadstandardní rodinné bydlení, proto jsme zde umístili pouze 13 bytových jednotek. Dům je rozdělen na 2 části. Nižší dvojpodlažní část je orientovaná do zahrady sousední vily ze 30. let. V této části se nachází 3 mezonetové byty poskytující komfort řadového domu. V hlavní budově jsou situovány prostorné byty s krásným výhledem do údolí řeky Vltavy. Samozřejmostí tohoto domu je parkovací stání ke každému bytu.

Dokončení Jednotky Obsazenost
08/2018 13 54 %
Detail projektu

Bieblova. Donova

Novostavba na exkluzivním místě nabízí nadstandardní bydlení i těm nejnáročnějším klientům. Ideální místo pro bydlení ve městě, ale zároveň v obklopení krásné zeleně. Unikátní projekt se nachází blízko Anděla na Praze 5, v residenční lokalitě v zástavbě z 19. století. Díky parkovacímu zakladači přímo v domě, nebudete mít nikdy potíže pohodlně zaparkovat.

Dokončení Jednotky Obsazenost
04/2018 25 100 %
Detail projektu

Dvorecká. Donova

Tento výjimečný projekt se nachází v oblíbené residenční oblasti Podolí, která je historicky jednou z nejvíce oblíbených lokalit pro bydlení v Praze. Nachází se zde 4 luxusní bytové jednotky s jedinečným výhledem. Tato oblast je oblíbená nejen díky všudypřítomné zeleni, ale i blízkosti dosahu centra, dopravní obsužnosti a nepřeberného množství sportovního a kulturního vyžití. V dosahu se nachází vyhlášené Žluté lázně, cyklostezka podél řeky Vltavy, Golf and Country Club Hodkovičky a nepřeberné množství dalších.

Dokončení Jednotky Obsazenost
08/2018 4 0 %
Detail projektu

Buchovcova. Donova

V první fázi projektu proběhla celková rekonstrukce tohoto klasického činžovní domu na Žižkově z počátku 30. let. Jedná se o menší byty převážně 2KK s ideálním půdorysem, které jsou vhodné především jako startovní byty pro mladé rodiny, případně jako velmi dobrá investiční příležitost pro dlouhodobý pronájem. V současné době probíhá konečná fáze rekonstrukce půdní vestavby, kde vznikne dalších 7 volných bytových jednotek, které budou k dispozici v červnu 2018.

Dokončení Jednotky Obsazenost
05/2018 38 100 %
Detail projektu

Cimburkova. Donova

Rekonstrukce tradičního pražského činžovního domu vystavěného v 19. století v neorenesančním stylu. Dům v sobě zahrnuje malometrážní byty, které však díky svému komfortu nabízí atraktivní a pohodlné bydlení, a to zejména jako startovní byty a taktéž jako ideální investiční příležitost. V současnosti jsou již všechny byty prodány a probíhá druhá fáze projektu - půdní vestavba, kde připravujeme k prodeji 5 bytů.

Dokončení Jednotky Obsazenost
04/2019 30 83 %
Detail projektu