Dvorecká. Donova

Adresa Dvorecká 398, 147 00 Praha 4, Podolí
Dokončení 08/2018
Jednotky Obsazenost Poloha
4 0 % Poloha

O projektu

Tento výjimečný projekt se nachází v oblíbené residenční oblasti Podolí, která je historicky jednou z nejvíce oblíbených lokalit pro bydlení v Praze. Nachází se zde 4 luxusní bytové jednotky s jedinečným výhledem.  Tato oblast je oblíbená nejen díky všudypřítomné zeleni, ale i blízkosti dosahu centra, dopravní obsužnosti a nepřeberného množství  sportovního a kulturního vyžití.

Standardy

U tohoto luxusního projektu jsme se rozhodli, že veškeré standardy budeme řešit s každým klientem individuálně. Konzultace při tvorbě Vašeho interiéru s architektonickým studiem, jsou součástí ceny bytu.

Parametry

V domě se nachází 4 bytové jednotky, které zaujímají vždy jedno celé podlaží a jsou dispozičního uspořádání 5+kk. Byt v posledním ustupujícím patře má dispozici 4+kk a rozlehlou terasu s nádhernými výhledy. U velkoryse koncipovaných bytových jednotek jsme nezapomněli ani na venkovní pobytové plochy.

Lokalita

Podolí – tato výjimečná lokalita nabízí na jednu stranu snadnou dostupnost centra města a na stranu druhou je to odsud kousek do přírody. Z urbanistického hlediska se jedná se o ucelenou vilovou čtvrť, do které se prolíná vilová zástavba z 50. a 60. let. 20 století. Toto místo nabízí ideální podmínky pro milovníky sportovních aktivit. Cyklisté a inline bruslaři určitě využijí nedalekou Modřanskou cyklostezku, která je vhodná i pro příjemné procházky s dětmi. V pochozí vzdálenosti je taktéž, Yacht club Praha, Žluté lázně, nebo plavecký stadion Podolí. Příjemně strávené chvíle si lze užít v nedalekém parku Kavčí hory, nebo v centrálním parku Pankrác.

Milovníci nákupů jistě rádi zavítají do nedalekého nákupního centra Arkády Pankrác Praha, které patří k nevyhledávanějším nákupním zónám v Praze. Naopak za gurmánským zážitkem se dá vyrazit do vyhlášené restaurace SOHO.

Rodiče s dětmi určitě ocení širokou nabídku školek, a to jak soukromých, tak provozovaných městem. Na ulici Jeremenkova se kupříkladu nachází česko-anglická montessori školka a škola.

Dostupnost  

Viladům nabízí výborné spojení s centrem  Prahy i přímé napojení na Městský okruh (Jižní spojka). Ti co by rádi využili možností městské hromadné dopravy, bude jistě zajímat, že nejbližší tramvajová zastávka jsou Dvorce (tramvaje č. 2, 3, 17, 27) a autobusová je pak Pod pekařkou (Bus č. 118). V dostupné vzdálenosti vede taktéž trasa metra C se zastávkou Budějovická.

50.043838, 14.426257|14
50.043838, 14.426257|14 0

Jednotky na prodej

1. PP

1. NP