Cimburkova. Donova

Adresa Cimburkova 380/9, 130 00 Praha 3, Žižkov
Dokončení 04/2019
Jednotky Obsazenost Poloha
30 83 % Poloha

O projektu

Rekonstrukce tradičního pražského činžovního domu vystavěného v 19. století v neorenesančním stylu. Dům v sobě zahrnuje malometrážní byty, které však díky svému komfortu nabízí atraktivní a pohodlné bydlení, a to zejména jako startovní byty a taktéž jako ideální investiční příležitost. V současnosti jsou již všechny byty prodány a probíhá druhá fáze projektu - půdní vestavba, kde připravujeme k prodeji 5 bytů.

Standardy

Všechny byty jsou k dispozici ve standardu Shell and core, tzn. že zákazník má možnost si koupit byt těsně po dokončení všech společných prostor, fasád, oken, vstupních dveří a všech rozvodů. Tuto možnost zákaznící velmi často ocení, vzhledem k tomu, že si mohou interiér zařídit přesně dle individuálních potřeb.  Výhodou určitě je i nižší cena bytu, v porovnání s úplnou rekonstrukcí. Pro zákazníky, kteří nechtějí nebo nemohou věnvat svoji energii a čas rekonstrukci, nabízíme samozřejmě i celkovou rekonstrukci bytu.

Byty půdní vestavby budou k dipozici ve standardu, který Vám na vyžádání upřesníme.

Parametry

V typickém podlaží se nachází 5 bytových jednotek dispozičního uspořádání převážně 2+kk. V suterénu objektu jsou umístěny 2 ateliéry, každý se soukromou zahradou směrem do dvora, a sklepní kóje. V půdní nástavbě připravujeme 5 nových bytů.

Lokalita

Současný Žižkov je rychle se měnící a rozvíjející část širšího centra Prahy. Investiční potencíál tohoto místa je značný a vzhledem k velmi omezeným možnostem nové výstavby předpokládáme stabilní růst zájmu a tím i cen nemovitostí v této lokalitě. Legendární kino Aero v sousedství a památný Vítkov na dosah dotváří atmosféru žižkovských uliček.

Dostupnost

Výborné tramvajové spojení s vysokou frekvencí spojů. Vyvážená poloha vůči centru s dobrou dostupností městského okruhu.

50.085177, 14.449127|14
50.085177, 14.449127|14 0

Jednotky na prodej

1. NP

2. NP

3. NP

4. NP

5. NP