Velvarská. Donova

Adresa Velvarská 1646/19, 160 00 Praha 6, Dejvice
Dokončení 02/2012
Jednotky Obsazenost Poloha
20 100 % Poloha

O projektu

Čtyřpodlažní bytový dům uzavírá blok rezidenčních budov stejného charakteru. Okolní zástavba byla vybudována současně s prezentovaným domem a tvoří spolu harmonický celek. Umístění bytového domu na nároží nabízí vzdušnost a prosvětlenost vnitřních prostor. Dům je orientován do veřejného parku Velvarská a do poklidné postraní ulice Kpt. Nálepky. Od ulice je oddělen předzahrádkou se stromy a keři.

Architekti při rekonstrukci objektu plně respektovali původní zástavbu. Citlivě zasáhli do původních konstrukcí a ty, které byly hodnotné, plně zachovali pouze s potřebnou rehabilitací. Hodnotné prvky se zachovávají a vrací se jim původní řemeslný detail.  Rekonstrukce plně respektuje původní objekt a zbavuje dům nevhodných úprav. 

Byty v této lokalitě jsou bezesporu vhodné jako investice. Skvělá dopravní dostupnost i příjemné okolí z nich dělá hodnotu, která bude nadále stoupat. Velikost bytů je pojata tak, aby splňovala požadavky komfortního bydlení, jak pro mladou dvojici, tak pro manželský pár. Byty v projektu DEJVICE FLATS mají optimální poměr cena/design a budou vždy optimální investicí ke zhodnocení.

Interiéry bytů v projektu DEJVICE FLATS jsou pojaty v designu současných trendů. Design od architektů z PNYD Architects  vsází na symbiózu historického domu a regionálního stylu v globálním pojetí architektury. Při návrhu se zohledňovaly kvalitní materiály, vyvážené barevné řešení, současné technologie a zejména vytříbený detail. To vše podtrhuje genia loci historické budovy a nabízí tak nevšední zážitek bydlení.
 

Parametry k jednotlivým bytům

Objekt je vybaven dle nejnovějších trendů interiérového designu, na kterém se podílely firmy P6PA+Architects a PNYD Architects spolu s předními evropskými a americkými design konzultanty.

Kuchyň

Řada PNYD GREENPOINT byla navržena speciálně pro tento dům, HI-MACS kuchyňská deska bílá, s dekorem „dýha evropský ořech“, baterie VADO „Made in Britain“ 12let záruka, osvětlení RENZO SERAFINI, série SOLA GRANDE, trouba BARAZZA, kolekce VELVET, digestoře FALMEC, kolekce NUVOLA a LUMEN, indukce FOSTER a ELECTROLUX Rex.

Obývací pokoj

Finální podlaha bezprahová, kartáčovaný bělený dub 14mm, obvodové lišty Alu PROFILITEC série BA,  40mm, s přechodovými T kusy, vypínače ABB LEVIT šedá/bílá, sedačky SAMOA kolekce SENSE VINTAGE, barva šedá, žaluziový profil ALUGARD, osvětlení RENZO SERAFINI, série SOLA GRANDE, židle BILLIANI NUMBERS.

Koupelna

Bezprahová podlaha, lakovaný teak 15mm, prům. vzor „na divoko“, obvodové lišty Alu PROFILITEC série BT,  20mm, s přechodovými T kusy, baterie PAFFONI QUATTRO kolekce QTV 050, umyvadlo GLOBO kolekce CONCEPT 60x45cm, sprchová vanička GLOBO kolekce DOCCIA VIVA 80x80cm, (80x120cm), toaleta GLOBO kolekce BOWL SBS04, sedátko „softclose“, vypínače ABB LEVIT bílá/kouřová.

Lokalita

Příjemná a velmi žádaná lokalita na rozhraní Dejvic a Ořechovky, nízká zástavba prvorepublikových vila domů, strategická pozice v blízkosti letiště (Evropská třída), před domem volné prostranství parku.

Lokalita bytového domu DEJVICE FLATS je v oblíbené rezidenční městské čtvrti Prahy 6. Tato lokalita je stále více vyhledávaná čtvrť pro svůj nezaměnitelný ráz. Klidné, a přesto vibrující částí města, s kvalitními restauracemi, obchody a parky. Jistá oddělenost a charakter Dejvic od centra Prahy způsobuje, že je velmi snadné přijmout tuto čtvrť za vlastní. Výlučnost místa je daná klidnými ulicemi, stromořadími a parky. Parky a zelená prostranství jsou tak četná, že se Dejvicím říká zelené plíce Prahy. V celé čtvrti je mnoho kvalitních škol a celý vysokoškolský kampus ČVUT.

/

Celkový pohled na bytový dům z ulice velvarská

Dostupnost

Blízkost letiště, výborná automobilová dostupnost (rychlé napojení na Pražský okruh, D6 a D7), blízkost lokality Vítězné náměstí (metro Dejvická, tramvaje, příměstské autobusové linky).

Lokalita je perfektně dostupná tramvají i metrem ze stanice Dejvická (A), kterým se lze snadno dopravit do centra města během 15 minut. Velmi atraktivní je též dostupnost na letiště Václava Havla, které je dostupné do 20 minut.

50.099216, 14.383055|14
50.099216, 14.383055|14 0

Zaujal vás projekt?

Ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře, případně na níže uvedeném kontaktu.