Hodkovičky. Donova

Adresa Na lysinách, 147 00 Praha 4, Hodkovičky
Dokončení 08/2018
Jednotky Obsazenost Poloha
13 54 % Poloha

O Projektu

Novostavba bytového domu s celkem 13 byty. Dům je rozdělen na 2 části. Nižší dvojpodlažní část je orientovaná do dvora. V této části se nachází 3 mezonetové byty. Vyšší pěti podlažní část je orientovaná ke komunikaci. Samozřejmostí tohoto domu je i osobní výtah, který je umístěn v prosklené výtahové šachtě.

Standardy

V obytných místnostech je položena dřevěná lamelová podlaha, v koupelnách je použita keramická dlažba.V celém objektu jsou osazena okna s rámy z dřevěných euro profilů, které jsou zasklena izolačním trojsklem. Dveře v bytech jsou dřevěné hladké osazené do obložkové zárubně. Vstupní dveře do bytů jsou navržené dřevěné s požární odolností EI30. Detailní informace jsou k dispozici na vyžádání. Více informací

Parametry

Mezonetové byty v nižší části domu jsou dispozičního uspořádání 4+kk, byty ve vyšší části domu jsou dispozičního uspořádání 1+kk až 3+kk.

/

Vizualizace vily Hodkovičky - pohled ze dvora.

Lokalita

Projekt vily Hodkovičky je šetrně zasazen do míst s původní historickou výstavbou, což zaručuje přirozenou sociální skladbu obyvatelstva i kompletní infrastrukturu. Tato rezidenční lokalita je obklopena velkým množstvím zeleně včetně lesů a řeky Vltavy.

Náš životní styl hledá vyváženost pracovního nasazení a příjemně stráveného volného času. Pro aktivní využití volného času se v těsném sousedství nachází golfové hřiště Golf & Country Club Hodkovičky, nebo Sportovní areál Hamr. Cyklisté a inline bruslaři určitě využijí nedalekou povltavskou cyklostezku A2, která je vhodná také pro příjemné procházky s dětmi. V blízkosti vily dále najdete skatepark a freestyle park, Yacht club Praha, Žluté lázně nebo jízdárnu a stáje TJ Orion Praha.

Rodiče s dětmi určitě ocení velkou nabídku školek buď provozovaných městem, nebo soukromých jako je Montessori centrum, nebo anglická školka. Výběr ze základních a středních škol v okolí je taktéž široký, uveďme například základní školu s rozšířenou výukou jazyků, sportovní základní školu nebo The Prague British school.

Pro mimoškolní aktivity můžete využít sportovně relaxační areál Vltavanů 229 s největším lanovým komplexem a skluzavkami v Evropě, nebo se vydat do okolních parků nebo lesů.

Dostupnost  

Vila Hodkovičky nabízí výborné spojení s centrem  Prahy a přímé napojení na Městský okruh (Jižní spojka). Nejbližší tramvajová zastávka je Černý kůň (tramvaje č. 3, 17, 5) a autobusová je pak Na lysinách, nebo V mokřinách (Bus č. 106)

Cesta MHD do centra města trvá přibližně 20 minut.

50.021600, 14.410738|14
50.021600, 14.410738|14 0

Jednotky na prodej